Hakkımızda

Hakkımızda

Elberro Mobilya, yüksek kalitede modern mobilyalar üreterek müşterilerine hizmet vermekte ve İtalyan mimari tasarım anlayışıyla, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve modern yaşam standardını sunabilecek mobilyalar üretmektedir. Ahşap yemek odaları, yatak odaları ve duvar üniteleri üretiminde farklılığı ve yaratıcılığı ile rakiplerinden öne çıkan Elberro mobilya, maliyet odaklı fiyatlarıyla da tüm müşterilerinin karlılığını arttırmaktadır.

Detaylardan yola çıkılarak özenle oluşturulan koleksiyonunda, gelişmiş teknoloji, titiz el işçiliği ve kaliteli hammadde armonisini kullanan Elberro, ergonomik mobilyalar üretip, yarını bugünden müşterilerine sunmaktadır.

Mükemmeli üretme çabasında olan Elberro Mobilya, ürünlerinin son kullanıcıya ulaşmasına kadar, tüm aşamalarda, müşteri memnuniyetini öncelikli ilke edinmiştir.

Türkiye'nin ilk Mobilya ve Dekorasyon AVM'si olan Home City AVM deki 1.000 m2 Showroom'un da faaliyet gösteren Elberro Mobilya İstanbul ve Bölgesindeki müşterilere tüm mobilya kolleksiyonunu bu satış noktasında hizmete sunmaktadır.